X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Клуб семейного досуга > Внесерийная > Современный роман

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Анна Ясная. Небесная Лилия. Мистерия Атлантиды. Ясная Анна   2021 г.   Клуб семейного досуга
Небесная Лилия. Мистерия Атлантиды.   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
«Небесная Лилия» — это первая книга из одноименной трилогии «Мистерия Атлантиды». Мистическая повесть, которую давно ждали тысячи читателей из разных стран — от автора психологического бестселлера «Перекресток».
Книга — Мистерия, книга — Перезагрузка, книга — Откровение, книга — Исцеление, книга — Трансформация, книга — Ребус, которая позволяет одновременно думать, чувствовать и осознавать.
Различные миры, переплетенные времена и судьбы, загадки человеческой цивилизации и миропостроения, мистика и реальность, фантазии и действительность — все эти пазлы складываются в единую и цельную картину Мира для тех, кто ищет ответ на вопрос: «Кто мы, зачем мы здесь и куда идем?..» Оригинальная и нестандартная концепция легендарной Атлантиды не только открывает завесу тайны этой древней цивилизации, но и красной нитью проходит через все время и пространство.
«Мистерия Атлантиды»: книга — Проводник, которая служит во Благо Мироздания и расширяет Сознание.

отзывы []
 
 
Жак Шессе. Нелюд Шессе Жак   2021 г.   Клуб семейного досуга
Нелюд   (Внесерийная)
144 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Відзначений Гонкурівською премією (1973) роман «Нелюд» відомого швейцарського письменника Жака Шессе (1934–2009) — розповідь про сина, що до абсурду, моторошного кошмару потрапив у залежність від галасливого і брутального батька-жуїра.
Батько помер, і син ховає в могилу своє життя, гіркоту і злиденність якого з діткливою силою описує автор, чергуючи жалісливу мову книги Йова з діонісійською граматикою кохання. Він зображує життя, підвішене до чоток скорботних слів, пригнічене спогадом про передчасну смерть юної гімназистки, учениці нашого героя; життя, яке закінчується докладно й разюче описаним самогубством. Чудова змога для читачів піднестися до вершин земної радості й прикипіти очима до незглибимих душевних страждань.

отзывы []
 
 
Елізабет Берг. Історія Артура Трулава Берг Елізабет   2021 г.   Клуб семейного досуга
Історія Артура Трулава   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Артур Мозес протягом шести місяців після смерті дружини щодня навідується на її могилу. Зазвичай мовчки обідає на цвинтарі та повертається додому, але одного весняного дня на нього очікує несподівана зустріч.
Медді Гарріс самотньо всюди, але не на кладовищі — тут спокійно та можна забути про власні проблеми, а їх у дівчини чимало. Медді зростає без матері, у неї непрості стосунки з батьком, вона майже не має друзів, а тут ще й хлопець кинув її у скрутний момент. Вона називає нового знайомого Трулав — «справжня любов», а він по-батьківськи кличе її Сонечком. І Медді навіть не уявляє собі, яку роль відіграє Артур у її житті та в долі його теж самотньої старенької сусідки Люсіль, котра обожнює готувати домашню випічку. Саме від зустрічі цих героїв і почнеться історія справжньої відданої дружби та взаємної підтримки, що її можна часом дістати й від пересічного незнайомця.

отзывы []
 
 
Сильвия Морено-Гарсия. Мексиканская готика Морено-Гарсия Сильвия   2021 г.   Клуб семейного досуга
Мексиканская готика   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    390 грн.
на заказ

От издателя
Ноэми, молодая девушка из богатой мексиканской семьи, живет в мире модных нарядов и ярких вечеринок. И когда она получает письмо с мольбой о спасении от сестры, недавно вышедшей замуж, ей приходится оставить привычную жизнь и отправиться в таинственный особняк на вершине горы. Там, среди туманов, она сталкивается с гнетущей атмосферой разорившегося поместья, непониманием, отторжением, а также первобытным ужасом, секрет которого тщательно охраняют обитатели Дома-на-Горе.

отзывы []
 
 
Свейлех Халіль. Тест на каяття Халіль Свейлех   2021 г.   Клуб семейного досуга
Тест на каяття   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Автор роману проводить читачів вулицями сучасного Дамаска та пропонує власний погляд на життя у місті, яке зазнало втрат під час війни в Сирії. Головний герой роману — письменник, який намагається зорієнтуватися в новій, зруйнованій війною реальності. Він показує нам, яким є повсякденне життя в Дамаску — водночас трагічним і рутинним. Спираючись на свій досвід журналіста, поета і прозаїка, Халіль Свейлех надзвичайно образною мовою пише про втрачені можливості, докори сумління й передусім про кохання, яке попри всю жорстоку реальність пробуджується у зраненій душі.
Цей роман є важливим внеском у скарбницю сучасної арабської літератури. Він отримав престижну премію Шейха Заїда у 2018 році у номінації художньої літератури.

отзывы []
 
 
Крістал Сазерленд. Наші хімічні серця Сазерленд Крістал   2021 г.   Клуб семейного досуга
Наші хімічні серця   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
«Я завжди думав, що мить, коли ти зустрічаєш найбільше кохання свого життя, має бути, як у кіно. Ну, звісно, не зовсім, як у фільмах, коли усе вповільнюється, волосся розвівається на вітрі і звучить наростаючий інструментальний саундтрек. Проте я думав, що буде принаймні щось, розумієте? Серце на мить завмирає. Глибоко в душі щось тьохкає і промовляє: Свята корово. Це вона. Нарешті, по тривалому часі, це вона». Так міркує 17-літній підліток Генрі Пейдж, учень випускного класу й головний редактор шкільної газети, перед очі якого постає миршава, кепсько вбрана та ще й кульгава дівчина Ґрейс, яка перейшла з іншої школи. Її відгородженість, дивакуватість і начитаність дивують Генрі, і з кожною спробою хлопчини заприятелювати, дівчина дедалі замикається й відштовхує його від себе. Та перше почуття не спинити. Тож Генрі всіляко намагається бути поряд із Ґрейс, щоглибше поринаючи в її таємниці й пізнаючи химерність і спустошеність її світу. Чи буде ця любов всеосяжною й чи переможе привидів і докори сумління, що спокутою тяжіють над темним минулим дівчини? Про все це ви довідаєтеся з книги «Наші хімічні серця» австралійської письменниці Крістал Сазерленд.

отзывы []
 
 
Саллі Руні. Розмови з друзями Руні Саллі   2021 г.   Клуб семейного досуга
Розмови з друзями   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
«Розмови з друзями» — книжка, якою розпочала свою письменницьку кар’єру Саллі Руні, авторка бестселера «Нормальні люди».
Френсіс — юна поетка, Боббі — ексцентрична інтелектуалка. Дів­ чата дружать ще зі школи й навіть певний час зустрічалися. Після спільного поетичного вечора подруги знайомляться із заможним подружжям, Мелісою та Ніком. Попри різницю у віці та статусі, вони проводять багато часу разом і ведуть дружні розмови про почуття, мотиви людських вчинків, мистецтво, книжки, політику і секс. Між Боббі й Мелісою виникає особливий емоційний зв’язок, Френсіс же тягне до Ніка. З’являється багато недомовок, ревнощів та образ. А розмови стають усе напруженішими — та водночас відвертішими і чуттєвішими.

отзывы []
 
 
Наталья Калашник. Семейка по заказу Калашник Наталья   2021 г.   Клуб семейного досуга
Семейка по заказу   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Одиннадцатилетняя Ася — необычный ребенок. Девочки ее возраста милые и послушные, они ни за что не станут грубить взрослым, сбегать из лагеря и залазить в машину к мрачному незнакомцу. А если предположить, что этот самый незнакомец — ее настоящий отец, который решил устроить похищение дочери с целью отомстить за давние обиды? Ася готова бороться до конца и сделать все от нее зависящее, чтобы обрести семью, о которой втайне мечтала, даже если для этого ей придется столкнуть лицом к лицу мужчину и женщину, которые люто ненавидят друг друга...

отзывы []
 
 
Олена Стяжкіна. Смерть лева Сесіла мала сенс Стяжкіна Олена   2021 г.   Клуб семейного досуга
Смерть лева Сесіла мала сенс   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
«Смерть лева Сесіла мала сенс» — роман Олени Стяжкіної про нашу війну й про долі людей, випадково поєднаних у Донецькому пологовому будинку в 1986-му році. Магія фотографії та запозичених імен перетворює незнайомців на гілки генеалогічного дерева — і вони врешті стають родиною, головна в якій — маленька дівчинка. У книжці безліч переходів — стоматолог стає воєнним хірургом, цап — сапером-собакою, боягузливий радянський чиновник набуває рис янгола-охоронця, продавчиня косметики перетворюється на інструктора зі снайперської стрільби... В українському Донбасі. На початку ХХІ століття. Проте час у книжці — доволі умовна величина.
Це перший роман авторки українською мовою — втім, не повністю: за задумом, українська тут — чи не найголовніша точка переходу, в якій свідоме прощання з російською означає для героїв та негероїв можливість бути собою.

отзывы []
 
 
Люко Дашвар. Село не люди 2. Добити свідка. Дашвар Люко   2021 г.   Клуб семейного досуга
Село не люди 2. Добити свідка.   (Внесерийная)
448 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Продовження історії «Село не люди»  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Лоран Гунель. Філософ, якому бракувало мудрості Гунель Лоран   2021 г.   Клуб семейного досуга
Філософ, якому бракувало мудрості   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    135 грн.
на заказ

От издателя
Молодий філософ Сандро намагається пережити втрату коханої дружини Тіффані. За офіційними даними вона трагічно загинула в лісах Амазонки. Буцімто місцеве плем’я індіанців принесло кохану філософа в жертву. Забувши про всі вчення та вірування, що вчать любити та пробачати, Сандро жадає помсти. Він вирушає в саме серце амазонських низовин, шукаючи дикунів, що забрали в нього найдорожче. Сандро розробляє план знищення цілого плем’я, навіть не підозрюючи, що ті, кого він вважав жорстокими, кривавими людоненависниками, знають про любов більше, ніж сам філософ. І тільки ця любов здатна врятувати плем’я і повернути самому Сандро віру в життя.

отзывы []
 
 
Наталка Доляк. Чорна дошка Доляк Наталка   2021 г.   Клуб семейного досуга
Чорна дошка   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Страшні видіння приходять до Сашка у снах. Висушені голодом жінка і маленькі діти зазирають йому в обличчя скляними очима, німотно благають про допомогу, простягають до нього руки...
Лесь Терновий, прадід Сашка, має що розповісти онуку про цих людей. Бо він — один із них. Один з тих, хто вижив, пройшовши через пекло Голодомору 30-х років.

отзывы []
 
 
Дара Корній. Троян-зілля Корній Дара   2021 г.   Клуб семейного досуга
Троян-зілля   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Нелегка доля випала Вероніці. Переживаючи вже 10 викидень та ледь не вкоротивши собі віку, жінка раптом починає бачити дивні сни, де душі її ненароджених дітей благають відпустити їх і отримати вічний спокій. Надати його може Полудниця, яка мешкає у цьому просторі між двох світів. Але тільки в обмін на жертви зі світу живих, які мають приходити їй пополудні...
Чи сон все це, а чи смерті, свідками яких стає Вероніка, дійсно справа рук Полудниці? Тим часом ще більше секретів виринають назовні: і про покійну подругу Вероніки Ксеню, яку всі вважають босорканею, і про чоловіка Ростика, який приховує не одну жахливу таємницю. Ця історія просочена гуцульськими легендами і містикою, та, може, зовсім не злі духи винні у всіх негараздах.

отзывы []
 
 
Галина Крук. Хто завгодно, тільки не я Крук Галина   2021 г.   Клуб семейного досуга
Хто завгодно, тільки не я   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    220 грн.
на заказ

От издателя
У цій збірці оповідань Галина Крук воєдино сплетені ніжні, інтимні, а часом і моторошні переживання. Герої книжки десь бродять поміж нас, однак лиш на цих сторінках ми зможемо прочитати їхні думки. Тут і карантинні хроніки зі справжніми тривогами і розрадами, які довелося пережити кожному з нас. І відчуття втрати, коли замість людини залишається лише стара фотокартка. І телефонні розмови, які все ніяк не можуть відбутися, бо абоненти один для одного недоступні...
Спокусливі, емоційні, близькі — історії в «Хто завгодно, тільки не я» зіткані з почуттів. І, попри назву, вони про нас. Саме про нас.

отзывы []
 
 
Мілан Кундера. Життя деінде Кундера Мілан   2021 г.   Клуб семейного досуга
Життя деінде   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Чи можливо, щоб поетичний хист розвивався і процвітав за епохи терору? Чи можливо кохати в тоталітарній країні й не зректися себе? Чи можливо так патологічно себе любити, щоб хотіти померти?
Головний герой твору Яромил змалечку марить славою й упевнений у власній геніальності. Проте він не здатний опиратися ані життєвим обставинам, ані спекатися нав’язливої материної опіки…
Як у більшості творів Мілана Кундери, в романі «Життя деінде» прекрасне щільно переплітається з потворним, трагічне перетворюється на комічне, а високі почуття проростають цинічними зрадами.

отзывы []
 
 
Емма Хілі. Елізабет зникла Хілі Емма   2021 г.   Клуб семейного досуга
Елізабет зникла   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Мод — жінка вісімдесяти двох років, яка з кожним днем пам’ятає дедалі менше про те, хто вона. Хвороба Альцгеймера стирає минуле, наче гумка. Старенька пише записки, щоб не забути про дуже важливу річ: про те, що сталося з її давньою подругою Елізабет. Мод не знає, куди та зникла. Може, тому, що вона нікуди й не зникала? Чи її взагалі ніколи не було?.. Одначе Елізабет не єдина «загублена». Сестра Мод, Сьюкі, так само розчинилась у часі та просторі. Чи мають ці зникнення якийсь зв’язок? Чи це лише хвороблива уява літньої жінки, яка геть нічого не пам’ятає? Або ж навпаки, тільки вона й пам’ятає все…

отзывы []
 
 
Гленді Вандера. Там, де ліс зустрічає зорі Вандера Гленді   2021 г.   Клуб семейного досуга
Там, де ліс зустрічає зорі   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Орнітолог Джоанна Тіл від ранку до ночі працює над польвими дослідженнями. Робота з дисертацією допомагає жінці опритомніти після втрати матері та власної боротьби з раком. Якось у неї на подвір’ї з’являється дивна дитина і стверджує, що прибула з особливою іншопланетною місією.
Відтепер дослідниця має чималий клопіт. Як бути з дівчинкою, котру так просто не здаси в поліцію, адже вона спритно втікає від усіх чужаків, окрім Джо? Її нема в списках зниклих дітей штату Іллінойс, до того ж поведінка маленької розумниці Урси чимраз більше вказує на її незвичацне походження. Мимохіть помічником Джо стає сусід Гебріел Неш, продавець домашніх яєць. Після знайомства з Урою в життя цих двох персонажів увірвуться не лише містичні зоряні чари, але й відлуння чужих таємниць і злочинів.

отзывы []
 
 
Крістін Річчіо. Знов те саме, але краще Річчіо Крістін   2021 г.   Клуб семейного досуга
Знов те саме, але краще   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    220 грн.
на заказ

От издателя
Шейн «запорола» коледж. Принаймні вона так вважає, бо ні з ким не потоваришувала, не відвідувала гучних вечірок і навіть жодного разу не цілувалася. З Нью-Йорка дівчина їде до Лондона, щоб пройти там літературно-письменницький курс і дістати другий шанс пережити найзахопливіші моменти студентства. Шейн уклала детальний перелік усього, що потрібно надолужити й спробувати. Усі переживання вона старанно занотовує в записник — горокракс номер дев’ять. Та чи все піде за планом? І чи зможе нарешті дівчина викреслити зі списку бажаного всі пункти?

отзывы []
 
 
Мадлен Тієн. Не кажіть, що в нас нічого немає Тієн Мадлен   2021 г.   Клуб семейного досуга
Не кажіть, що в нас нічого немає   (Внесерийная)
592 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    220 грн.
на заказ

От издателя
«Не кажіть, що в нас нічого немає» — родинна сага, що охоплює три покоління представників китайської інтелігенції. Починається історія під час китайсько-японської війни (1937–1945). Триває впродовж «культурної революції» Мао Цзедуна (1966–1976), коли оскаженілі хунвейбіни знищили практично всю творчу та наукову еліту Китаю й не пощадили навіть музичних інструментів у консерваторіях, сприйнявши і їх за класових ворогів. Акції протесту 1989 року, що наймасштабніша з них знана як «Різанина на площі Тяньаньмень», стають трагічною кульмінацією для змальованої в творі родини. Кульмінацією, але не розв’язкою. Адже завдяки таємничій Книзі записів, сотні разів переписаній від руки охайними ієрогліфами, родинна історія триває, а її учасники немов оживають — «небезпечні, мов революціонери, і невловні, наче привиди».

Про автора:
Мадлен Тієн — канадська письменниця малайсько-китайського походження. Її твори перекладені понад двадцятьма п’ятьма мовами. А роман, що ви його тримаєте в руках, здобув найпрестижнішу канадську літературну нагороду — премію Гіллера, й увійшов у шорт-лист Букерівської премії (2016).

отзывы []
 
 
Дорж Бату. Таємниця старого Лами Бату Дорж   2021 г.   Клуб семейного досуга
Таємниця старого Лами   (Внесерийная)
204 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    220 грн.
на заказ

От издателя
«Таємниця старого Лами» — нова книжка Доржа Бату, в основі якої — реальні події з життя автора та реальні персонажі. Це не просто збірка оповідань про Вчителя, як може здатися на перший погляд. Кожен читач знайде у цій книжці щось своє: для когось ця історія привідкриє таємниці Вчення і буддійського світосприйняття. Для когось вона буде екскурсом у жорстокі радянські часи і покаже, що доля усіх народів, які були загнані в СРСР, трагічно схожа. А для когось вона буде просто неймовірно веселою і сумною водночас, детективною пригодою двох хлопчаків та їхнього старого Вчителя Чімітдоржа-лами.

Неповторну атмосферу книжки доповнюють чудові ілюстрації Ярини Жук і QR-коди з відеороликами.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
1.9251439571381