X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Орвелл Джордж

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Джордж Орвелл. Колгосп тварин Орвелл Джордж   2021 г.   Клуб семейного досуга
Колгосп тварин   (Внесерийная)
128 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Повість «Колгосп тварин» — один із найвідоміших у світі алегоричних творів — вперше опублікована 17 серпня 1945 року. За словами Орвелла, у книзі описано події революції 1917 року в Російській імперії й становлення епохи сталінської диктатури в Радянському Союзі. Орвелл був нещадним критиком Йосипа Сталіна і ворогом сталінізму ще з часів громадянської війни в Іспанії. Орвелл вважав, що у Радянському Союзі панує жорстока диктатура, заснована на культі особистості та посилена пануванням терору. Легковпізнавані персонажі та події книги дають можливість поглянути на криваві та страшні сторінки історії нашої держави з нової точки зору, та отримати щеплення від ідей комунізму на багато поколінь вперед. Джордж Орвелл (справжнє ім’я — Ерік Артур Блер) — англійський прозаїк, есеїст, журналіст і критик. Його творчість характеризується пронизливою соціальною критикою, опозиційністю до тоталітаризму та відвертою підтримкою демократичних прагнень людства. Автор та популяризатор в політичному дискурсі терміна «холодна війна».

отзывы []
 
 
Джордж Орвелл. Данина Каталонії Орвелл Джордж   2017 г.   Клуб семейного досуга
Данина Каталонії   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Джордж Орвелл (1903–1950) — англійський письменник і публіцист, який став знаменитим завдяки найвідомішому роману в жанрі антиутопії «1984», де він змалював жахливе тоталітарне суспільство майбутнього.

Письменник з властивою йому глибиною і проникливістю розмірковує над проблематикою світового соціалістичного руху, про лицемірство і шкоду радянського комунізму, про інструменти нівелювання революцій, а також про те, що війна завжди залишається війною і що для безпосередніх її свідків та учасників патетичні героїзм та слава завжди програють неодмінним супутникам війни — голоду, бруду, вошами у штанях, каліцтвам, смертям побратимів та врешті-решт хитрим підмінам кінцевої мети війни.

отзывы []
 
 
Джордж Орвелл. Колгосп Тварин Орвелл Джордж   2016 г.   Клуб семейного досуга
Колгосп Тварин   (Внесерийная)
120 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Легендарна повість-антиутопія культового Орвелла!

У казковій повісті «Колгосп тварин» в алегоричній формі розповідається про часи становлення СРСР. Зокрема, тут ідеться про революцію 1917 року, про брехливі обіцянки, що «земля — селянам, а заводи — робітникам», розповідається про розкуркулення, примусові переселення, репресії, розстріли і про мільйони замордованих у сталінських концтаборах. От лише замість людей герої цієї повісті — тварини. Але чи так вже вони різняться між собою?

отзывы []
 
 
Джордж Орвелл. 1984 Орвелл Джордж   2015 г.   Клуб семейного досуга
1984   (Внесерийная)
312 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    224 грн.
на заказ

От издателя
Найвідоміший роман автора, що був заборонений у СРСР та США!
Герой живе в країні, де населення одурманене всепоглинальною пропагандою, де день починається з п`яти хвилин ненависті. Одного разу він вирішує порушити правила...

отзывы []
 быстрый выбор
0.37380290031433