X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Вітчер Муні

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Муні Вітчер. Ніна — дівчинка планети Шостого Місяца. Книга 1. Вітчер Муні   2018 г.   Рідна мова
Ніна — дівчинка планети Шостого Місяца. Книга 1.   (Чарівні світи)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Муні Вітчер (Місячна чарівниця) — псевдонім сучасної італійської письменниці, яка написала серію книжок про дівчинку Ніну та її друзів, створивши дивовижний світ реальності й казкового трилеру.
Головна героїня, мадридська школярка Ніна, дізнається про смерть свого дідуся, мага й алхіміка Михаїла Мезинського. Вона приїздить до Венеції й отримує у спадок від дідуся магічну Книжку та інші атрибути магії й алхімії, а ще дізнається, що дідусь заповів їй головну справу свого життя — врятувати планету Ксоракс.
І Ніна з друзями безстрашно вступає в бій із Чорним Магом, князем Карконом, та його посіпаками.

отзывы []
 
 
Муні Вітчер. Ніна — дівчина планети Шостого Місяця Вітчер Муні   2016 г.   Махаон-Украина
Ніна — дівчина планети Шостого Місяця   (Ніна)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Муні Вітчер (Місячна чарівниця) — псевдонім сучасної італійської письменниці, яка написала серію книжок про дівчинку Ніну та її друзів, створивши дивовижний світ реальності й казкового трилеру.
Головна героїня, мадридська школярка Ніна, дізнається про смерть свого діда, мага й алхіміка Михайла Мезинського.  Вона приїздить до Венеції й отримує у спадок від діда магічну Книжку та інші атрибути магії й алхімії, а також він заповів їй головну справу свого життя — врятування планети Ксоракс, або Шостого Місяця. Ніна зі своїми друзями вступає в бій із Чорним Магом, князем Карконом, та його посіпаками.

отзывы []
 
 
Муні Вітчер. Ніна і загадка Восьмої Ноти Вітчер Муні   2016 г.   Махаон-Украина
Ніна і загадка Восьмої Ноти   (Ніна)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
У другій книжці серії школярка Ніна разом зі своїми друзями Додо, Роксі, Ческо і Фйоре й далі змагається з Магом Карконом і його посіпаками, а також виконує свою місію щодо врятування планети Ксоракс, яку заповідав їй дідусь, Михайло Мезинський, Білий Маг і алхімік. Щоб розкрити Другу Таємницю, Ніні та її  друзям доводиться за допомогою магії перенестися до Стародавнього Єгипту. Там на них очікує несподівана зустріч із войовничими муміями й… Карконом. Допомагає юному товариству давньоєгипетський бог Осиріс і магічна Восьма Нота.

отзывы []
 
 
Муні Вітчер. Ніна і закляття Пернатого Змія Вітчер Муні   2016 г.   Махаон-Украина
Ніна і закляття Пернатого Змія   (Ніна)
480 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
У третій книжці Ніна та її друзі і далі змагаються зі злим магом Карконом та його посіпаками. Цього разу на пошуки Третьої таємниці діти вирушають до Мексики, де доведеться боротися з мером Венеції ЛСЛ, який також виявляється Чорним Магом і прибирає вигляд Пернатого Змія. Основна дія відбувається в Мексиці на руїнах пірамід майя. Вся сила і чорна магія обрушуються на Ніну. Допомагає їй давній бог майя Юм-Ка. Але Пернатий Змій встигає наслати на Ніну закляття.

отзывы []
 
 
Муні Вітчер. Ніна і Золоте Число Вітчер Муні   2016 г.   Махаон-Украина
Ніна і Золоте Число   (Ніна)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Пригоди нашої знайомої мадридської школярки Ніни Де Нобілі тривають! Здавалося б, чудова планета Ксоракс, Шостий Місяць, врятована — її злісний ворог князь Каркон подоланий. Та не так сталось, як гадалось… Минуло зовсім небагато часу, і сили Зла знову постали на боротьбу! Юній алхімічці Ніні та її вірним друзям цього разу доведеться поборотися не тільки з Карконом, який зумів звільнитися зі свого кам’яного полону, а й з його могутніми помічниками — примарами. Маг не полишає спроб знищити Ксоракс: він задумав зруйнувати Золоте Число, яке забезпечує життя, красу й гармонію планети. І йому це майже вдається, та Ніні треба завадити негіднику й злодію. На неї чекає немало випробувань, здавалося б, неймовірних для дівчинки, нехай і наділеної алхімічними здібностями. Чи впорається вона, чи зуміє вистояти в смертельній боротьбі зі Злом?..

отзывы []
 
 
Муні Вітчер. Ніна і Таємне око Атлантиди Вітчер Муні   2016 г.   Махаон-Украина
Ніна і Таємне око Атлантиди   (Ніна)
480 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Четверта книжка серії про дівчинку планети Шостого Місяця присвячена пошукам останньої Таємниці — Таємниці Води. Спочатку здається, що всі небезпеки вже позаду: зловісні ЛСЛ та Каркон мертві, і ніхто більше не загрожує Ніні та її друзям. Та… злочинець не тільки залишився живий, а й намовив проти дітей міську владу та жителів міста. До того ж виявилось, що улюблений учитель дівчинки Хосе зрадив її і перейшов на бік Каркона. Яких тільки пригод не доводиться пережити Ніні та її відважній четвірці! Як виявилося, Таємниця Води схована на легендарному континенті Атлантиді, і друзям знову доводиться вирушати в подорож — із Тихого океану до Атлантичного, де вони потрапляють в зачарований кораловий лабіринт. А тут їх очікує… Одне слово, пригоди тривають…

отзывы []
 быстрый выбор
0.86638689041138